• Teljes munkaidő
  • Ecser
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Termelés vezető

Christeyns Engineering Kft.

Ipari adagoló berendezések gyártójaként, összetartó csapatunkba keresünk jó műszaki érzékkel rendelkező technikus / mérnök végzettségű kollégát. Feladatai közé tartozna a berendezések konfigurációjának és darabjegyzékének adminisztrációja, raktárral és gyártással történő kapcsolattartás, valamint gyártási dokumentációk készítése. Pályakezdő mérnökök jelentkezését is várjuk!

Feladatok
– Folyamatos együttműködés a társosztályokkal
– Erőforrások optimalizálása

Elvárások
– műszaki beállítottság
– műszaki rajz olvasás
– műszaki dokumentáció olvasás
– munkába járás saját gépkocsival

Előnyök
– technikus / mérnök végzettség
– Műszaki beállítottság

Amit ajánlunk
– Bejelentett munkaviszony
– Munkába járás támogatása
– Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 2233 Ecser, Iparterület – Christeyns épület