• Teljes munkaidő
  • Győr
  • Kategória: Könyvelés

2B KONTROLL BT.

Könyvelőirodánk keresi azokat a senior könyvelőket, akik több éves tapasztalattal rendelkeznek kisvállalkozások könyvelésében és ambíciózusak a szakmában.

Ha regisztrált mérlegképes könyvelő vagy több mint 5 év tapasztalattal rendelkezel, és a modern könyvelési megoldások iránt érdeklődsz, akkor a mi csapatunkban a helyed! Nem baj, ha a számok világa fontosabb számodra mint az ügyfelek személyisége: a kapcsolattartás nem a te feladatod lesz.

Feladatok
– Teljeskörű könyvelési feladatok ellátása kisvállalkozások számára
– A digitális technológiák és automatizációs eszközök hatékony használata a könyvelési folyamatokban
– Az junior könyvelőkkel való szoros együttműködés

Elvárások
– Legalább 5 év tapasztalat kisvállalkozások könyvelésében
– Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
– Képes vagy önállóan és precízen dolgozni
– Nyitott vagy a technológiai újdonságokra és hajlandó vagy azokat hatékonyan alkalmazni
– Rugalmasság és hajlandóság a változó munkakörülményekhez
– Magabiztos Word és Excel falhasználó szintű számítógépes ismerete, és gyors tanulási készség

Amit ajánlunk
– Rugalmas munkaidő
– Home office lehetőség
– Stabil munkahely
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 9027 Győr, Győrszentiván, Lehár Ferenc út 29

A hirdetésre való jelentkezéseddel elfogadod az Adatkezelési feltételeket. A jelentkezéshez küldd el adataidat a(z) allas+21004+mj@melonjobs.hu e-mail címre.