• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Pénzügyi, Számviteli vezető

Safis Menedzsment Kft.

Magyar találmányokat fejlesztő cégcsoport Pénzügyi vezetőt / Főkönyvelőt keres, Budapest X. kerületébe!

Feladatok
– A cégcsoport pénzügyi és könyvelési feladatainak megszervezése
– Főkönyvelői feladatkör teljes körű ellátása
– Könyvviteli, pénzügyi, számviteli feladatok ellátása
– Fejleszti a cégcsoport pénzügyi és kontrolling folyamatait
– Felel a cégcsoport pénzügyi és számviteli dokumentumainak megfelelőségéért
– Teljeskörűen intézi a cégcsoport adózással, bérszámfejtéssel, TB ügyintézéssel kapcsolatos szakmai ügyeit
– Felügyeli a munkaügyi adminisztrációt
– Elkészíti a cégcsoport társaságainak éves mérleg- és eredmény kimutatásait
– Elvégzi a zárási munkálatokat, ellenőrzi a pénzügyi elszámolásokat
– Közreműködik az éves üzleti tervek elkészítésében
– Kidolgozza a szükséges pénzügyi belső szabályzatokat, és ellenőrzi azok megvalósítását
– Pénzügyi-számviteli tanácsadóként segíti a cégcsoport vezetésének munkáját, tájékoztatást ad az adózással összefüggő jogszabályi változásokról
– Elemzi a pénzügyi tervek végrehajtását
– Gondoskodik a cégcsoport pénzügyi., adózási, statisztikai adatszolgáltatási kötelezettségeinek teljesítéséről
– Irányítja és szervezi a cégcsoport pénzügyi munkatársainak munkáját

Elvárások
– Szakirányú felsőfokú végzettség (elsősorban pénzügy, közgazdaságtan, számvitel, adótanácsadó területen)
– Naprakész adózási és számviteli ismeretek
– Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
– Minőségi munkavégzési szemlélet, precizitás
– Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
– Nemzetközi cégcsoport (holding) működtetési gyakorlat (kiemelten német terület)

Előnyök
– Bér és TB ügyintézői végzettség

Amit ajánlunk
– Felelősségteljes vezetői munka
– Vonzó juttatási csomag
– Munkába járás költségtérítése
– Támogató, színvonalas munkakörnyezet
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1105 Budapest