• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Területi képviselő

WhiskyNet Kft

A progresszív gondolkodás, együttműködő és hatékony csapatszellem, az ügyfélkiszolgálás és szakértelem iránti elkötelezettség mind olyan értékek, amelyekben szívesen osztozunk újonnan belépő kollégáinkkal.
Bővülő csapatunkba Területi képviselő kollégát keresünk.

Feladatok
– A WhiskyNet Kft által forgalmazott termékek értékesítése Prémium Horeca és Retail egységekben, Budapesten és Pest megyében
– A vállalati volumen, érték- és árrés célkitűzések teljesítése
– A WhiskyNet által forgalmazott márkatermékek disztribúciójának növelése
– Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás, kapcsolatok fejlesztése, új igények feltárása, a régióban és partnerekben rejlő üzleti lehetőségek kiaknázása
– Új partnerek felkutatása, új üzleti kapcsolatok kiépítése
– Ajánlatírás, ajánlat kiadás, ajánlatok nyomon követése, szerződéskötés
– A WhiskyNet által fogalmazott márkák magas szintű megismerése
– Promóciók és kóstolások, guest shiftek, bar eventek szervezése
– Vásárlásösztönző akciók leszervezése
– Együttműködés a WhiskyNet által disztributált márkatermékek márkanagyköveteivel
– Panasz- és reklamációkezelés, kintlévőségkezelés
– Időszaki riportok leadása a vezetőség felé
– Vevői igények felmérése, termékinformációk és termékismeret átadása
– Fogyasztási trendek és piaci folyamatok követése
– Rendezvényeken (BarShow, RumShow, WhiskyShow) és kóstolókon való aktív részvétel
– Eseti részvétel vásárokon, kiállításokon, illetve a szezonban a bolti értékesítésben
– Területet érintő helyettesítési feladatok ellátása

Elvárások
– Piaci ismeret és kapcsolati tőke Horeca és Retail piaci szereplők körében
– Felhasználói szintű MS Office programok ismerete, kezelése
– B kategóriás jogosítvány és vezetői rutin
– Munkádra igényes vagy és jól tárgyalsz
– Tudsz önállóan dolgozni, de nyitott vagy mások véleményére és tanácsára

– Szakmai fejlődés a presztízs márkák és a WhiskyNet-ben rejlő tudás által
– Átlagon felüli bérezés (alapfizetés + mozgó bér)
– Vállalati személygépkocsi, laptop, telefon
– Modern irodai környezet
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1033 Budapest, Szőlőkert utca 4/B