• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Kategória: Mérnök, Műszaki értékesítő

Profigram Zrt.

A teljesen magyar tulajdonban lévő cégünk 1998 óta tevékenykedik az Atlanti óceántól a Csendes óceánig, az Egyenlítőtől a sarkkörökig, sőt azon túl is. A Profigram sikeres és megbízható automatizálási és folyamatirányítási mérnöki csapata hisz a kompromisszumok nélküli minőségben. Alaptevékenységünk, a Scada, PLC és DCS rendszerek tervezése és teljes körű megvalósítása. A magyar mérnöki piacon a legnagyobb tervezőirodák között vagyunk, multiplatform ismeretünk egyedülálló. 2019-től cégcsoportként működünk tovább, megalakult a Profigram System Zrt., ami 2022.07.01-től Independent Automation Group néven működik.

Feladatok
– A rá bízott vevőállomány (meglévő vevők) karbantartása
– Új partnerek felkeresése, partneri kör bővítése
– Vevők részletes ismerete, igények pontos feltérképezése
– Folyamatos kommunikáció (telefon, látogatás, email)
– Saját látogatási terv készítése
– Termékismertetők, szolgáltatási ismertetők, prezentációk bemutatása ügyfeleknek
– Kalkulációk, árajánlatok, szerződések kidolgozása
– Megfelelés az éves stratégiai elvárásoknak
– Rendszeres adminisztráció, ügyintézés (Dynamics 365, sales adatok)
– Kapcsolattartás a projekt csapattal

Amit ajánlunk
– Vállalati autó
– Cafeteria
– Laptop, mobiltelefon
– Teljesítményfüggő motivációs rendszer
– Medicover White Egészségbiztosítási csomag
– Rugalmas, irodai és Home Office munkavégzési lehetőség
– Szakmai tréningek
– Barátságos munkahelyi légkör, támogató mérnökcsapat
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1117 Budapest