• Teljes munkaidő
  • Debrecen
  • Kategória: Csomagolás

Liza Snack Kft

Csomagoló-operátor munkatárssal bővítjük csapatunkat!
Szeretnél olyan cégnél dolgozni:
• ahol emberségesen viselkednek veled, elismerik a munkád és megbecsülik a személyed?
• ahol van lehetőséged folyamatosan fejlődni, mind szakmailag, mind egyénileg?
• ahol a törvényben biztosított szabadságokat kiadjuk.
• ahol a jó munkakörülmények és a megértő hozzáállás mellett előrelépési lehetőséget is biztosítunk.

A Debrecenben található 35 éves múlttal rendelkező Liza Snack Kft. élelmiszer üzemébe, a további fejlődéshez munkatársak jelentkezését várja.
Csatlakozz hozzánk csomagoló-operátor munkatársnak!

Feladatok
– Elkészült termékek csomagolása
– Csomagok leszámolása, dobozba helyezése
– Elkészült raklapok felcímkézése, fóliázása
– Gépsor tisztán tartása, takarítás

Elvárások
– Csapatban és önálló munkavégzésre való alkalmasság
– Precíz, pontos munkavégzés
– 2 műszakos munkarend (6-14-ig és 14-22 óráig)

Előnyök
– Azonnali munkakezdés
– Fizikai terhelhetőség

Amit ajánlunk
– Családias munkakörnyezet
– Munkába járás támogatása
– Versenyképes bérezés
– Modern munkaeszközök
– Bejelentett, stabil munkaviszony
– Céges csapatépítő rendezvények
– Fizetett műszakpótlék
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 4002 Debrecen