• Teljes munkaidő
  • Paks
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Kereskedelmi munkatárs

B&T Kristály Kft

Fiatalos, lendületes csapat különböző juttatási csomagokkal, teljesítményalapú bónusszal, alapfizetésen felüli juttatásokkal, Paks vonzáskörzetébe keres új kollégát töltőállomás kezelő pozícióra!

Feladatok
– Ügyfélbarát kiszolgálás
– Töltőállomás tisztántartás
– Árufeltöltés

Elvárások
– Önálló munkavégzés

Előnyök
– B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk
– Munkába járás támogatása
– Bejelentett munkaviszony
– Kiszámítható és tervezhető munkaidőbeosztás
– sok szabadidő vagy túlóra lehetősége
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Magyarország, 7030 Paks, M6 Autópálya Paksi pihenő Mobil Petrol kút