• Teljes munkaidő
  • Budapest
  • Fizetési pénznem: Ft
  • Fizetési időszak: Hónap
  • Fizetés típusai: Bruttó
  • Kategória: Villanyszerelő

Amper Studio Kft.

Munkatársat keresünk Villanyszerelő pozícióba.

Cégünk villamosságtechnikai generálkivitelezőként valósítja meg megrendelőink igényeit a lehető legpontosabban és legrövidebb határidővel.
Folyamatosan bővülő, megbízható, képzett szakembergárdával rendelkezünk, akiknek fontos a rugalmasság és a napi kihívásokhoz való alkalmazkodás.
Szakmai stábunk tagjai villamosmérnök, elektro-technikus, villanyszerelő, felülvizsgáló végzettséggel és 10 éves tapasztalattal rendelkező munkatársak.

Feladatok
– Épületvillamossági és ipari munkák

Elvárások
– Megbízhatóság, önállóság
– Pontos, precíz munkavégzés

– 2-4 éves munkatapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk
– Azonnali munkakezdési lehetőség
– Kiszámítható, stabil háttér
– Megbeszélés szerinti bérezés
– Alkalmazotti jogviszony
– Teljes munkaidős

Munkavégzés helye
Magyarország, 1117 Budapest